Grupa Otra Puse un dziedātāja Antru Stafecka izdod jaunu kopdarbu “Alejas”!

Raksta attēls - Grupa Otra Puse un dziedātāja Antru Stafecka izdod jaunu kopdarbu “Alejas”! Publicitātes foto

10.03.2022

Leģendārā pašmāju grupa “Otra Puse” izdevusi jaunu singlu “Alejas”, no šogad gaidāmā, sestā studijas albuma. Kompozīcija tapusi sadarbībā ar dziedātāju Antru Stafecku.

Mūzikas autors ir grupas solists Normunds Pauniņš, kurš kopā ar producentu Jāni Čubaru strādājuši pie skaņdarba muzikālā noformējuma, savukārt, par dziesmas teksta radīšanu parūpējies mūziķis Oskars Deigelis. Singla apstrādi veicis skaņu režisors Jānis Kalve, “Labo Ierakstu Studijā”.

“Jebkurās attiecībās mēs ienākam ar savu bagāžu. Kādam tā ir vieglāka, kādam smagāka. Dziesma ir par līdzbūšanu un vēlmi sniegt roku visos brīžos – kā labos, tā sliktos,” dziesmas vēstījumu komentē Deigelis.

“Ar Oskaru šī ir mūsu pirmā, bet nebūt, ne pēdējā sadarbība. Jaunajā albumā būs dzirdamas vairākas dziesmas ar viņa vārdiem. Man ir prieks, par veiksmīgi izveidojušos muzikālo kontaktu,” savās pārdomās dalās Pauniņš.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!