N`Works un Kaspars Ansons remiksē Otru Pusi

Raksta attēls - N`Works un Kaspars Ansons remiksē Otru Pusi Publicitātes foto

30.01.2019 / Parmuziku.lv

“Otra Puse” Jaunais gads iesācies ar radošo nometni, kuras ietvaros tiek radītas dziesmas topošajam dziesmu albumam. Papildus tam grupas jaunākajam hitam "Tu esi man" radīti divi remiksi.

Tā mūzikas un teksta autors ir Normunds Pauniņš, pie lirikas savu artavu devusi arī Līga Robežniece. Pagājušā gada novembrī tika publicēts oriģināls, bet mēnesi vēlāk arī šīs dziesmas video versija. 30.janvārī tiek publiskoti divi dziesmas remiksi, kurus veidojuši Kaspars Ansons un jau vairāku Otras puses remiksu autors N`Works. Normunds Pauniņš: “Man kā profesionālam dīdžejam allaž ir paticis klausīties un atskaņot dziesmu remiksus. Dažkārt tie ir kļuvuši pat populārāki par oriģināliem. Patiesībā, dziesmai tiek izveidots jauns kods, tomēr nepazaudējot to, ko autors iešuvis radot oriģinālu. Man ļoti patīk kā mūsu jaunāko hitu "Tu esi man" savos kodējumos ietērpuši Kaspars un Normunds. Tagad dziesmai ir arī divi citi grūvi, kas, iespējams, iekustinās tos, kurus oriģināls nav sasniedzis.”

N`Works (zināms arī kā Normunds Rutulis): "Cik daudzus TU ESI MAN N`Works versija iepriecinās, es patiešām nezinu, bet man ir cerība, ka tādi atradīsies. Priecājos, ka Normunds man kārtējo reizi ir uzticējis savu dziesmu. Ja es būtu tās autors, tad es to veidotu tieši šādos ritmos. Bet tā kā autors ir Normunds, tad man atlika vien izpausties remiksā."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!