Noskaties! OZOLAM jauns video

Raksta attēls - Noskaties! OZOLAM jauns video Publicitātes foto

20.11.2019

Video tapis dziesmai Mūžība, kas ir no albuma "Neona Pilsēta".

2019. gada novembrī aprit viens gads kopš ir iznācis Ozola pēdējā laika skaļākais albums “Neona Pilsēta”. Albumā ir iekļauti tādi singli, kā “Stils”, “Personības Rekords”, Nekad”, Zapte” u.c. ALbums ir saņēmis gada balvu nominācijā “Labākais hip hop albums 2018”, kā arī bija pamanīts un nominēts starp 10 labākajiem albumiem “Austras balvā”.

              “Šis ir albums pie kura strādāji tie, kas savu darbu mīl un dara to profesionāli,  sākot ar  noformējumu, klipiem, skaņu un saturu. Ieraksts noslēdzas ar diezgan zīmīgu dziesmu “Mūžība”, kas “ceļotājus” aizved līdz zināmam galam. Pirms novembra koncerta bija vēlme noslēgt šo ierakstu arī ar “lielu” video, es ļoti ceru, ka mums tas kopā ar Andreju izdevās. Šis piedzīvojums noteikt mums bija īpašs”.

 

Video klipa autors ir Andrejs Skurjats  vai “Dree” no “Brothelab”, kas ir autors arī tādiem zīmīgiem video, kā “Stils”, “Superhaips,  Carnival Youth “Desktop”u.c. Mūzika : Niklāvz.

Šīs nedēļas nogalē, 23. novembrī, “Dzelzcela muzējā” ir paredzēts hip hop izpildītāja Ozola vienīgais rudens/ziemas koncerts “Neona Pilsētas –  Sāgas Noslēgums”.

Pēdējās 100 biļetes vēl pieejamas “Biļešu servisa” kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!