Tamārai Rutkovskai jauna dziesma

Raksta attēls - Tamārai Rutkovskai jauna dziesma Publicitātes foto

14.11.2018 / Parmuziku.lv

Pašmāju dziedātāja un mūzikas producente Tamāra Rutkovska nodod klausītājiem sava jauna singla “А Мы Могли” videoklipu.

2016. gadā Tamāra izdeva debijas albumu angļu valodā. Kādu laiku atpakaļ izlēma rakstīt dziesmas dzimtajā valodā, tā tapa jauns singls.

„Dzīve ir pilna ar krustojumiem, jāpieņem lēmumi, no kuriem ir atkarīgs kāda būs mūsu turpmākā dzīve. Neviens nekad nepateiks kas ir pareizi un kas nē. To izlēmām mēs paši. Pastāv lietas, kuras nav atkarīgas no mums, bet kuras var izmainīt visu,” tā komentē savu jaunu singlu Tamāra.

Dziesmas un aranžijas autore ir pati dziedātāja, savukārt videoklipu filmēja Mārtiņš Lielbārdis (TRML Studios). Masteringu dziesmai taisīja Jevģēnijs Kopeins.

„Video uzreiz plānojam jo prastāk, jo labāk. Izlēmām filmēt visu vienā dienā un kā būs ar laika apstākļiem, tā būs. Mums paveicās. No paša rīta līdz vakaram stāvēja migla – ideāla noskaņa priekš šīs dziesmas,” tā komentē filmēšanas procesu klipa režisors Mārtiņš Lielbārdis.

 

Dziesmu bezmaksas var lejuplādēt šeit. Tamāras debijas albuma „Be Yourself” digitālā versija ir pieejama visās populārākajās pasaules mūzikas lejupielādes un straumēšanas platformās, tostarp iTunes un Spotify. CD fizisko kopiju iespējams pasūtīt šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!