Noskaties Gata Ziemas leģendārās dziesmas "Īsta mīlestība" videoklipu

Raksta attēls - Noskaties Gata Ziemas  leģendārās dziesmas "Īsta mīlestība" videoklipu Ekrānšāviņš

13.03.2017 / Parmuziku.lv

Jau leģendārais dziesmas "Īsta mīlestība" koncertieraksts ar Gati Ziemu un Karaliskā Dekadences orķestri ļāva iepazīt plašākai klausītāju auditorijai.

Dziesmas videoklipā trompetistam netiek nodarīts pāri, taču videoklipa autori Oskars Zikmanis un Labais Dāma dod mums iespēju atgriezties 90-tajos un vērot cilvēkus sadzīviskās, bet tajā pašā laikā arī liktenīgās dzīves situācijās. Dziesma "Īsta mīlestība"  atrodama Gata Ziemas un Karaliskās Dekadences 2016. gada albumā "Pēdējā Derība".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!