Noskaties! Dziedātājai Jolantai Gulbei Paškevičai iznācis jauns mūzikas video

Raksta attēls - Noskaties! Dziedātājai Jolantai Gulbei Paškevičai iznācis jauns mūzikas video Publicitātes foto

30.10.2020

Klajā nācis jauns mūzikas video Jolanta Gulbes Paškevičas jaunākā studijas albuma “Gaisma Krīt” dziesmai “Nolija Lietus”.

Šovasar izdotajam dziedātājas Jolantas Gulbes Paškevičas studijas albumam “Gaisma Krīt”, iznācis jauns mūzikas video dziesmai “Nolija Lietus”, kuras mūzikas autors ir Liepājnieks Zigmunds Latuškevics, aranžijas autors Kristaps Vanadziņš, bet vārdu autore ir pati dziedātāja.

“Laukā jau rudens un nakts tumsa aiz loga parādās jau škietami pārāk ātri. Tādēļ mēs vēlamies jums atgriezt daļu vasaras un nodot pozitīvās emocijas, kuras mums izdevās noķert kopā ar izcilu komandu – Kanepes Films, manu pavadošo ritma grupu – pianistu Kristapu Vanadziņu, basistu Jāni Rubiku, bundzinieku Rūdolfu Dankfeldu, dziedātājiem no “Riga Gospel Choir” un, protams, džeza mūziķi – vienīgo un netkārtojamo - manu vīru Denisu Paškeviču.”, par jauno mūzikas video saka Jolanta Gulbe Paškeviča

 

Klips galvenokārt filmēts Tērbatas ielā, vasaras laikā, kad tā tika pārveidota par gājēju ielu, kā arī Ķīpsalas promenādē un Āgenskalna baptistu baznīcas telpās.

Šajā vasarā Jolanta Gulbe Paškeviča klausītājiem nodeva albumu „Gaisma Krīt”, kurā apkopotas īpaši atlasītas, latviešu tautai iemīļotas un dziedātājai ļoti nozīmīgas latviešu komponistu dziesmas jaunās aranžijās. Albumā iekļautas tādas dziesmas kā Mārtiņa Brauna un Jāņa Petera „Dziesma par spēli”, Zigmāra Liepiņa un Jāņa Baltausa „Slēdz mani atmiņās”, Aigara Voitišķa un Viktora Kalniņa „Cik savādi” u.c.

Par jauno albumu Jolanta Gulbe Paškevica saka: „Darbs pie šī mūzikas albuma bija viens no interesantākajiem un radošākajien procesiem, kāds man dzīve ir bijis. Lielisks kopdarbs ar mūziķiem, kur katrs ielika savu īpašo talanta unkalo redzējumu kopīgā skanējumā.Šis ieraksts ir mans veltījums manai tautai, maniem cilvēkiem.” 

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!