Noskaties! “Bez PVN” video dziemai “Apveļc!”

Raksta attēls - Noskaties! “Bez PVN” video dziemai “Apveļc!” Foto: Ivars Utināns

10.10.2019

Latgaliešu grupa “Bez PVN” prezentē savu jaunāko mūzikas video dziemai “Apveļc!”

Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir Kristaps Rasims, ieraksts veikts studijās “Hodila Records” un “Reiga”, dziesmu miksēja Krišjānis Geidāns, māsterēja Kaspars Ansons. 

Video ideja - grupa “Bez PVN”. Video operators ir Ivars Utināns, gaismu inžinieris – Justs Ribinickis. 

Par dziesmas ideju grupa saka: “Mēs katrs dzīvojas savā, pašu iedomātu robežu, līniju un apvilktu rinķu pasaulē. No vienas puses šīs robežas ļauj mums justies droši, no otras - mūs nepārtraukti ierobežo. Liels izaicinājums vienmēr ir atrast līdzsvaru, lai robežas tevi gan aizsargā, gan arī ļauj augt un attīstīties visas dzīves garumā. Nebaidamies šīs “iedomu līnijas” ik pa laikam paplašināt. Nebaidamies dzīvot!”

Grupā “Bez PVN” darbojas – Kristaps Rasims (balss, elektriskā ģitāra), Guntis Rasims (balss, akustiskā ģitāra), Juris Vucāns (balss, elektriskā ģitāra, samplieris), Valdis Vucāns (basa ģitāra) un Normans Bārbals (bungas).

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!