Grupa Bez PVN katra mēneša 8.datumā prezentē jaunu dziesmu. Oktobrī piedāvājam palēkāt uz “Batuta”!

Raksta attēls - Grupa Bez PVN katra mēneša 8.datumā prezentē jaunu dziesmu.  Oktobrī piedāvājam palēkāt uz “Batuta”! Publicitātes foto

11.10.2022

Dziesmas “Batuts” mūzikas un vārdu autors ir grupas dalībnieks Kristaps Rasims, ieraksts veikts studijās “Hodila Records” (Ģirts Laumanis) un “Reiga”, dziesmas mix un master - Armands Treilihs.

Dziesmas autors Kristaps Rasims novēl: “Pieaugsim prātā, ne tikai sirdī. Tas arī ir galvenais batuts katram mūsu atspērienam.”

Grupas “Bez PVN” Youtube kanālā, dziesmai ir speciāli izveidots un apskatāms arī teksta video. Pie vizuālās idejas un realizācijas strādāja Ivars Utināns un Viola Lapa. Aktieru lomās iejutās Valdis Vucāns un Marians Skutelis. Par batutu grupa pateicas Skuteļu saimei Korsikovā.

Grupā “Bez PVN” darbojas – Kristaps Rasims (balss, elektriskā ģitāra), Guntis Rasims (balss, akustiskā ģitāra), Juris Vucāns (balss, elektriskā ģitāra, taustiņi), Valdis Vucāns (basa ģitāra) un Normans Bārbals (bungas).

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!