Grupa Bez PVN katra mēneša 8.datumā prezentē jaunu dziesmu

Raksta attēls - Grupa Bez PVN katra mēneša 8.datumā prezentē jaunu dziesmu Publicitātes foto

21.12.2022

Grupa Bez PVN katra mēneša 8.datumā prezentē jaunu dziesmu un decembra dziesma ir “Jau ni mes” (Jau ne mēs), kurā mūziķi aicina ielūkoties sevī.

Dziesmas “Jau ni mes” mūzikas un vārdu autors ir grupas dalībnieki Kristaps Rasims un Guntis Rasims ieraksts veikts studijās “Hodila Records” (Ģirts Laumanis) un “Reiga”, dziesmas mix un master - Armands Treilihs.

Viens no dziesmas autoriem, Kristaps Rasims, pauž: “Tuvojas ziemas saulgrieži. Šajā laikā mūsu senči gāja čigānos (jeb ķekatās, budēļos). Ļoti svarīgs tēls šim rituālam bija “Nāve”. Ļaudis ticēja, ka tās mājas, kurās “Nāve” jau ir pabijusi tuvākā gada laikā vairs neapciemos.. Ķekatnieku maskas un tēli bija dažādi. Galvenā kopīgā misija bija ar savu izskatu, dziesmām un dančiem aizdzīt prom visus ļaunos garus un ticēt, ka viss būs labi! Šis arī ir pierādījums tam, ka mūsu ļaudis jau sen ir sapratuši, ka lai vai kāds liktenis tev ir atvēlēts - ņem to savās rokās un izvēlies - dzīvo laimīgs, vai dzen sevi kapā..

Un visam pāri - tā vienmēr ir bijusi tumsas un gaismas cīņa, kurā gaismai vienmēr ir jāuzvar! Lai tā arī būtu- lai tumsa sadilst un atnāk gaisma. Un lai cilvēki, kas ir abās upes malās satiekās, skatās un redz, klausās un dzird. Un smejas kopā..”

Grupas “Bez PVN” Youtube kanālā, dziesmai ir speciāli izveidots un apskatāms arī teksta video. Pie vizuālās idejas un realizācijas strādāja Ivars Utināns un Viola Lapa. Aktieru lomās iejutās Juris Vucāns un Valdis Vucāns.

Grupā “Bez PVN” darbojas – Kristaps Rasims (balss, elektriskā ģitāra), Guntis Rasims (balss, akustiskā ģitāra), Juris Vucāns (balss, elektriskā ģitāra, taustiņi), Valdis Vucāns (basa ģitāra) un Normans Bārbals (bungas).

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!