Noklausies "Satellites LV" jauno dziesmu "Potenciāls"

Raksta attēls - Noklausies "Satellites LV" jauno dziesmu "Potenciāls" Foto: Andrejs Srolins

20.03.2017 / Parmuziku.lv

Pašmāju neatkarīgās mūzikas grupa "Satellites LV" 20. martā laiž klajā jaunu singlu "Potenciāls", kas ir trešais vēstnesis no šogad gaidāmā jaunā grupas studijas albuma.

Dziesma ieskaņota Rīgā "LokoMotiv Room" kopā ar skaņu inženieri un producentu Gati Zaķi. 

2016. gadā grupa pēc ilgākas pauzes atgriezās ar divām jaunām dziesmām "Bukovskis zinātu.." un "Kā pievaldīt mēli?". 

Aprīlī grupa plāno doties studijā, lai ieskaņotu atlikušās jaunā albuma dziesmas. Plates nosaukums un izdošanas datums pagaidām vēl nav zināms. Paralēli grupa izdošanai gatavo agrāk neizdoto dziesmu un b-pušu izlasi, kurā tiks apkopoti skaņdarbi, kas tapuši laika posmā no 2006. līdz 2015. gadam.

Iepriekšējais grupas studijas ieraksts "Pagrīdē" klajā nāca 2012. gadā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!