Noklausies pirmo skaņdarbu no Mr.Myster gaidāmā albuma

Raksta attēls - Noklausies pirmo skaņdarbu no Mr.Myster gaidāmā albuma

01.10.2015 / Aiga Leitholde

Pašmāju elektroniskās mūzikas komponists Mr.Myster pirms došanās uz mūzikas festivālu Waves Vienna klausītājiem nodeva pirmo skaņdarbu Water Drink no gaidāmā albuma.

Mr.Myster jeb Matīss Runtulis mūzikas jaunumus publicē soundcloudā. Viņam ir arī EP formāta albumi Enter The Myth un  Kolektiv Sub-konchez, kuru izdevusi ierakstu kompānija Dirty Deal Audio. Jauno skaņdarbu Water Drink šobrīd varēs noklausīties demo versijā, tas nozīmē, ka darba procesā var piedzīvot pārmaiņas.

Kā ziņots mūzikas konferences - festivāla Waves Vienna fokusā šogad būs Baltijas valstu mūziķi. Festivāla ietvaros Mr.Myster 2.oktobrī uzstāsies Vīnes klubā Haus der Musik Top Floor, bet pa ceļam uz Vīni koncertēs arī Polijas pilsētas Vroklavas klubā Wrocławskie Neony.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!