Noklausies Arturs Skutelis un Tvērumi jauno albumu "Audums"!

Raksta attēls - Noklausies Arturs Skutelis un Tvērumi jauno albumu "Audums"! Albuma vāka foto

10.08.2016 / Parmuziku.lv

Trešdien, 10. augustā, Arturs Skutelis un Tvērumi publicējuši jauno albumu "Audums". Tas ir konceptuāls mūzikas ieraksts par kāda autora nāvi, kuras izmeklēšanā tiek atrasti dažādi audioieraksti – trīs skaņdarbu kopas jeb cikli, kas savīti vienotā vēstījumā.

"Tvērumi" ir dzīvas mūzikas grupa, kurā spēlē Rūdolfs Latišenko (bungas), Mārtiņš Vilnītis (bass), Dita Frīdenberga (saksofons), Alise Golovacka (klavieres, flauta) un Arturs Skutelis (balss, teksti).

 “Audums” ir tapis sadarbībā ar mūzikas producentiem monkeymusician, Kārli “181h” Kolmani, Ansi Kolmani, Rihardu Štrausu un Niklāvu “NiklāvZ” Sekaču. Albums ierakstīts 2016. gada pirmajā pusē studijā Dynamic Records ar skaņu inženieri Vadiku Znamenski (Vadik Znamensky) pie pults, skaņas apstrādi studijā Dirty Deal Audio veikuši Ansis Kolmanis un Arturs Skutelis. Albuma noformējumu veidojis Emīls Kālis.

“Strādājot pie “Auduma”, es vēlējos, lai vokāls nav statisks, lai rečitējuma plūsma jeb flovs ir nemitīgā attīstībā. Bet tas netika darīts pašmērķīgi, tas bija līdzeklis – man šķita svarīgi, lai caur vokāla skanējuma niansēm būtu izstāstīts papildu vēstījums, kas ir neatrauts no verbālā teksta. Es gribēju, lai vokāls skan kā mūzikas instruments,” stāsta Skutelis.

Albums no nākamās nedēļas būs pieejams visos lielākajos interneta mūzikas veikalos un straumēšanas servisos (Spotify, Deezer, iTunes, Google play u. c.). Augusta otrajā pusē “Audums” tiks izdots arī CD formātā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!