Latviešu hiphopa izpildītājs EXPSR izdod EP "Confidence In Doubt"

Raksta attēls - Latviešu hiphopa izpildītājs  EXPSR izdod EP "Confidence In Doubt" Publicitātes foto

08.09.2016 / Parmuziku.lv

"Confidence In Doubt" ir otrais latviešu hip-hop izpildītāja EXPSR [lasīt - exposure] studijas EP, kas ierakstīts Dirty Deal Audio HQ studijā.

Projekta skanējums ir angļu valodā un tā pamatā ir izpildītāja pašanalītiskais skatījums uz piedzīvoto, sajūtām, idejām un tālāk ejošajām ambīcijām. Visa skaņdarba garumā saklausāma "cīņa" starp pārliecību saviem spēkiem un šaubām par izdarītajām izvēlēm. Par muzikālo pavadījumu parūpējušies dažādāki ārzemju producenti, bet pats projekts ir izveidots un ierakstīts tepat Latvijā, Dirty Deal Audio HQ studijā.

"Confidence In Doubt" pirmo nedēļu pieejams ekskluzīvi izpildītāja SoundCloud lapā.
 

 Dziesmām "Serpent Street" uzfilmēts videoklips:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!