Nika Keiva filmas pirmizrāde būs skatāma arī Rīgā

Raksta attēls - Nika Keiva filmas pirmizrāde būs skatāma arī Rīgā Ekrānšāviņš

18.08.2016 / Parmuziku.lv

Nika Keiva un "The Bad Seeds" filmas "One More Time with Feeling" pasaules pirmizrādi 8. septembrī plkst. 18:30 varēs baudīt arī kinoteātrī Kino Citadele.

Filma, kas tapusi Endrū Dominika režijā, vienlaicīgi būs pirmā iespēja noklausīties jaunāko Nika Keiva un grupas "The Bad Seeds"  albumu "Skeleton Tree".  Bez epizodēm, kurās "Bad Seeds" izpilda jaunā albuma dziesmas, filmā redzamas arī intervijas, Nika Keiva stāstījums un improvizētas apceres.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!