"Singapūras Satīns" saraksta kompozīciju filmai "Mans draugs - nenopietns līķis"

Raksta attēls - "Singapūras Satīns" saraksta kompozīciju filmai "Mans draugs - nenopietns līķis" Publicitātes foto

26.08.2016 / Parmuziku.lv

Kinoprojekts "Spektrs" un Labs Kino piedāvā vienu no gada neparastākajām, savdabīgākajām un arī provokatīvākajām filmām "Mans draugs - nenopietns līķis" ("Swiss Army Man" ). Tieši tādēļ griezāmies pie Latvijas neparastākās, savdabīgākās un arī provokatīvākās supergrupas "Singapūras Satīns" ar lūgumu ierakstīt īpaši filmai veltītu kompozīciju - un Satīns nepievīla!

Filmas neparastais saturs un vizuālais tēls apvienojumā ar "Singapūras Satīna" īpatnējo skanējumu un dziesmu tekstiem radīja savienojumu, kuram līdzīgs Latvijā vēl nav pieredzēts, informē "Spektrs".

“Pirmo reizi nācās darīt kaut ko tamlīdzīgu, taču process un rezultāts ir interesants. Dziesmā centāmies atspoguļot filmas atmosfēru, kā arī pāris konkrētas ainas. Skaidrs ir tas, ka dziesma pēc filmas noskatīšanās skatītājam iegūs jaunu vērtību.” - Kristaps Strūbergs aka SU$HI TAKEØUT, Singapūras Satīna dalībnieks.

Muzikālā pavadījuma iedvesmas avots ir filmas pamatā esošā lieliskā prasta humora un emocionāli nopietnā vēstījuma saspēle. Īpašu noskaņu, protams, piešķir arī par dārgu naudu iegādātie klavieru sampli, kas pielīdzināmi enģeļu kora balsīm vasaras saulrietā.

-Niks Evalds aka DJ Džons Gucci, mūzikas autors.

“Neparasta un unikāla filma pieprasa sev tikpat neparastus un unikālus sadarbības partnerus, un mums uzreiz bija skaidrs, ka Singapūras Satīns ir īstais partneris tik īpašam un labā nozīmē trakam projektam, jo spēs pilnībā uzķert filmas autoru paustās domas!” - Sergejs Musatovs, kinoprojekta “Spektrs” līdzdibinātājs.

Filmas galvenais varonis Henks (Pols Dano) ir cietis kuģa katastrofā un attapies viens uz neapdzīvotas salas. Izmisumā jau gandrīz nolēmis padarīt sev galu, viņš piepeši atrod vēl vienu krastā izskaloto… kurš gan jau ir miris. Taču kompānija ir un paliek kompānija, un ar Menija (Daniels Redklifs) palīdzību Henkam ir iespēja ne tikai saglabāt veselo saprātu, bet arī nonākt mājās… Filma ir saņēmusi Sandensas kinofestivāla balvu par labāko režiju Denam Šeinertam un Danielam Vonam.

Kompozīcija, iespējams, būs dzirdama arī supergrupas topošajā albumā, bet filma "Mans draugs - nenopietns līķis" Latvijas kinoteātros no 2. septembra, bet īpašos ziņkārīgo seansos - jau no 29. augusta!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!