Noskaties "Nekad" - trešo singlu no Ozola gaidāmā albuma

Raksta attēls - Noskaties "Nekad" - trešo singlu no Ozola gaidāmā albuma Publicitātes foto

23.10.2018 / Parmuziku.lv

Dziesma “Nekad” ir tapusi kopā ar “Katapullt” bītmeikeru apvienības dalībnieku Helmutu Šteinu, gala skanējumu veidoja Ansis Kolmanis “Dirty Deal Audio” studijā.

 “Šī ir pirmā publiskā telpā nonākusī  kompozīcija no gaidāmā albuma “Neona pilsēta”, kas mazliet vairāk iezīmē šī ieraksta būtību un konceptu.” Albums būs pieejams digitālās platformās un taustāma formāta jau novembrī.

2018. gada 16. un 17. novembrī hip hop izpildītājs Ozols koncertprogrammā “Stils”prezentēs sesto studijas albumu “Neona Pilsēta”. Koncerta norises vieta - koncertzāle “Aistere”, Aisteres iela 2, Riseba, Rīga. Kā īpašie koncertu viesi uz skatuves kāps bītmeikers/Dj Niklāvz, kas ir veidojis lielāko daļu bītu albumam “Neona pilsēta”, kā arī izpildītāja VIŅA.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!