Nākamvasar notiks kaukāzu reģiona mūzikas festivāls "Gem Fest"

Raksta attēls - Nākamvasar notiks kaukāzu reģiona mūzikas festivāls "Gem Fest" Gem Fest 2018. Publicitātes foto.

28.09.2018 / Parmuziku.lv

Jau nākamajā vasarā no 12. līdz 14. jūlijam jūrmalā notiks vērienīgs kaukāzu reģiona festivāls ,,Gem Fest”. Līdz šim vairāk nekā 3 gadus tas rīkots Anaklijā, to iecienījuši elektroniskās mūzikas klausītāji no visas pasaules, bet nu festivāla rīkotāji ar lepnumu gatavi to rīkot Latvijā.

Festivālā piedalīsies vairāk nekā 100 mākslinieki no visas pasaules, pārstāvot roku, trance, psy trance, house, elektronisko un daudzus citus mūzikas stilus. Ir izziņots pirmais viesmākslinieks MC Lee Grant no Londonas. 

,,GEM FEST RĪKOTĀJS” PAR FESTIVĀLU
Bijušais Gruzijas tūrisma ministrs un ,,GEM FEST” rīkotājs, Giorgi Sigua, ir pārliecināts, ka Latvija ir labākā izvēle festivāla rīkošanai:

Šī ir pirmā reize, kad festivāls maina lokācijas vietu no dzimtās Anaklijas uz Latviju. Darīsim visu, lai ,,GEM FEST 2019” ir labākais festivāls visā Eiropā!

,,GEM FEST” mūziķu menedžere Ksenija Ščedrova par festivālu
Ksenija Ščedrova tic, ka festivāls Latvijā būs unikāls: "Ttam jābūt tādam, kas piesaista dažādu auditoriju. Latvijā mums ir vairāki mūzikas festivāli, bet cilvēki apmeklē tikai vienu vai divus, un reti kad satiek viens otru, ja ir atšķirīgu mūzikas stilu piekritēji. Šī būs iespēja ne tikai ballēties, bet arī apmainīties kultūrām, jo jebkurš mūzikas žanrs ir ar savu vēsturi un kultūru. Ceru, ka festivāls apmeklētājiem ļaus saprast, lai arī klausāmies dažādas mūzikas, varam būt kopā, varam būt vienoti. Ļoti ceru un ticu, ka šī kļūs par tādu vietu.”

,,GEM FEST” viesmākslinieks MC LEE GRANT
Viesmākslinieks no Londonas, ,,Sensation white” MC Lee Grant atzīst, ka festivāla vietas izvēle ir lieliska:

Šodien Latvijā esmu pirmo reizi, esmu dzirdējis daudz labas atsauksmes par šo valsti un esmu patīkami pārsteigts, ka te ir tik daudz skaistas pilsētas.

Brīnišķīgi ka festivāls Jūrmalā būs trīs dienas. Uzskatu, ka rīkot festivālu vasarā ir ļoti labi, jo cilvēki šajā laikā daudz ceļo apkārt pasaulei un kā pieturvietu izvēlēsies Latviju. Būšu priecīgs redzēt, kā šajos gados tūrisms Jūrmalā attīstās. Festivālu līdz šim apmeklējuši tik daudz mūzikas cienītāji un tagad tas būs jūrmalā, tas ir unikāli.”

Par festivālu īsumā
Festivālu ekskluzīvu padarīs ne tikai slaveni mūziķi no visas pasaules, bet būs iespēja arī piedalīties ūdens motosporta sacensībās. Pasaules F4 ātrumlaivu vicačempions, Ņikita Lijcs, būs galvenais sporta spēļu organizators un viņš ir pārliecināts, ka ,,šī ir lieliska vieta, lai organizētu sporta sacensības, tas būs kā čempionāts!” Tomēr, festivālā būs ne tikai vairāk kā 20 sporta spēles, bet arī filmu konkursi, meistarklases mūzikā – producēšanā, menedžmentā, EDM. Kā arī neizpaliks tirdziņi, kuros būs iespēja nopirkt pašmāju produktus, kurus nav iespējams iegādāties nekur citur, gan arī dažādas lietas, apģērbus ar festivāla logotipiem un pavisam iespējams pat mūziķu sniegtiem autogrāfiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!