Festivālā „Laima Rendezvous Jūrmala - 2018” uzstāsies grupa Uma2rman

Raksta attēls - Festivālā „Laima Rendezvous Jūrmala - 2018” uzstāsies grupa Uma2rman Publicitātes foto

20.06.2018 / Parmuziku.lv

Šarmantākā un liriskākā Krievijas poproka grupa Uma2rman piedalīsies festivālā „Laima Rendezvous Jūrmala - 2018”, kas norisināsies no 19. līdz 22. jūlijam. Brāļu Kristovsku grupa uzstāsies pirmajā festivāla dienā „Atklāšana”, ziņo festivāla producente Elita Mīlgrāve.

Mīlgrāve stāsta, ka festivālā „Laima Rendezvous” mūziķi izpildīs savas labākās dziesmas no dažādiem savas karjeras posmiem, kā arī jaunus skaņdarbus no albuma „Не нашего мира”, kas iznācis šā gada pavasarī.

Grupas solisti Vladimirs un Sergejs periodiski ierodas Latvijā, ar kuru citu starpā viņus saista ģimenes saites, norāda Mīlgrāve. “Tieši Jūrmalā dzelzceļa stacijā “Pumpuri” videoklipa „Налей мне!” uzņemšanas laikā Vladimirs uzzināja, ka brāļu vectēvs Vladimirs Kristovskis (kurš strādājis ar pseidonīmu “Vladimirs Rapiķis”), kā arī viņa brālis Leonīds Kristoviskis bijuši Latvijā slaveni arhitekti un radījuši vairākus nozīmīgus pieminekļus, kas dažādās Latvijas pilsētās uzstādīti 80.gados. Kristovsku vectēvs projektējis pieminekli “Vārpa”, kas ilgstoši atradās Ādažu centrā, kā arī kopīgi ar brāli bija slavenās dekoratīvās skulptūras Jūrmalā “Lāčplēša cīņa ar pūķi” autori.”

Grupa Uma2rman plašu atpazīstamību ieguva pēc hītiem „Прасковья”, „Ума Турман” un „Проститься”, kā arī pateicoties dziesmām, kas tik radītas Timura Bekmambetova filmai “Nakts sardze”. Kolektīva radītāji un līderi - brāļi Sergejs un Vladimirs Kristovski - grupai nosaukumu devuši par godu iemīļotajai aktrisei Umai Tūrmanei.

Kolektīvs, kas sākotnēji savu žanru dēvēja par “sētas roku”, izceļas ar filozofiski draisku intonāciju, patiesumu un ironiju, kā arī ar multiinstrumentālu mūziku. Pirmo reizi plašāka publika Uma2rman dzirdēja 2003. gada 19. decembrī, kad Kristovski Zemfiras koncertā klubā „16 тонн” kopā ar dziedātāju izpildīja savu dziesmu „Прасковья”.

Šobrīd tā ir viena no titulētākajām mūsdienu Krievijas poproka grupām. Savos 15 pastāvēšanas gados grupa vairākkārt saņēmusi Muz-TV, Russia Music Awards un “Zelta gramofona” apbalvojumus kā “labākā rokgrupa”. Kolektīva daiļradē ir septiņi albumi, 31 singls, vairāku filmu skaņu celiņi un 29 videoklipi.

Uma2rman ir regulāri pieprasīts dalībnieks Krievijas lielākajos mūzikas rokfestivālos – “Našestvije”, “Maxidrom” un citos. Bez brāļiem Kristovskiem, kas ir atbildīgi par dziesmu rakstīšanu un vokālu, kolektīvā ietilpst arī mūziķi - Sergejs Solodkins (bungas), Jurijs Terleckis (solo ģitāra), Aleksejs Kapluns (taustiņinstrumenti) un saksofonists Aleksandrs Abramovs.

Festivāla atklāšanas vakarā 19. jūlijā bez grupas Uma2rman uzstāsies arī Stass Pjeha, Mario Biondi, Ballet Freedom, Tamāra Gverdciteli, Katrīna Gupalo, Elīna Nečajeva, Intars Busulis, Nastja Kamenskih, Mila Nitiča, Ņikita Aļeksejevs, Aņi Loraka, Kadnay un Roberto Kel Torres, vēsta festivāla producente.

Par festivālu „Laima. Rendezvous. Jūrmala”
Starptautiskais mūzikas festivāls „Laima. Rendezvous. Jūrmala - 2018” norisināsies no 19. līdz 22. jūlijam. Uz „Dzintaru” koncertzāles skatuves pēc Laimas Vaikules ielūguma uzstāsies populārās mūzikas zvaigznes no Latvijas, Krievijas, Ukrainas un Gruzijas, kā arī pasaules mūzikas leģendas un jaunie latviešu mūziķi. Festivāla viesi galvenokārt ir tuvi Laimas Vaikules draugi. Uz skatuves uzstāsies arī aizraujoši dueti un trio, sniedzot patiesu muzikālu „rendezvous”. Sīkāka informācija pieejama vietnē www.jurmalarandevu.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!