Mūziķis Lauris Valters laiž klajā jaunu dziesmu “Magic Years”

Raksta attēls - Mūziķis Lauris Valters laiž klajā jaunu dziesmu “Magic Years” Publicitātes foto

17.01.2017 / Parmuziku.lv

Dziedātājs Lauris Valters klausītāju vērtējumam nodod savu jaunāko ieskaņoto kompozīciju “Magic Years”, ar kuru viņš arī startēs konkursa “Supernova” pusfinālā.

Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir Lauris, savukārt studijas producents un aranžētājs Reinis Briģis, ar kuru Laurim ir veiksmīga sadarbība vairākās pēdējās ieskaņotajās dziesmās. Skaņas apstrādē savu darbu ieguldījis arī Krišjānis Geidāns.

Lauris par “Magic Years” izsakās šādi: “Dziesmas stāsts ir par dzīvi, par sajūtām, par mīlestību. Bieži vien tas, ko mēs vēlamies atrast kaut kur tālu, patiesībā ir mums līdzās. Mums ir jānovērtē cilvēki sev līdzās, jādalās pašā svarīgākajā – Mīlestībā! Mēs esam Augšas gaišuma apmirdzēti, mēs kopā esam īstajā laikā un vietā, pavadot maģiskus, neparastus gadus! Šo dziesmu es sarakstīju, veltīju savai mīļotajai – Vitai.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!