Lauris Valters velta dziesmu mīļotajai (VIDEO)

Raksta attēls - Lauris Valters velta dziesmu mīļotajai (VIDEO) Publicitātes foto

27.01.2017 / Parmuziku.lv

Dziesmu “Magic Years” Lauris sarakstīja pirms 2 gadiem savai mīļotajai Vitai un tagad dziesma ir ierakstīta un nodota klausītājiem. Dziesmai tapis videoklips, kuru veidojis Kristaps Selga.

Video ir iespēja redzēt īpašus kadrus no skaistiem kopīgi piedzīvotiem mirkļiem. Viens no tiem bija lieliskajā Barselonā, kurā Lauris Vitu bildināja brīnišķīgajā Sagrada Familia bazilikā.

Lauris: “Katrs brīdis mūsu dzīvēs ir īpašs un ir divtik patīkami, ja savās skaistajās sajūtas var dalīties ar kādu nozīmīgu cilvēku līdzās. “

Ar šo kompozīciju Lauris Valters piedalīsies dziesmu konkursā "Supernova 2017".

Lauris savulaik ar savu grupu "Ēnas" ir piedalījies Eirovīzijas nacionālajā atlasē. Savukārt 2013.gadā ar grupu PER piedalījās Eirovīzijas finālā Malmē (Zviedrijā) un 2015.gadā viņa komponēta dziesma "Life Lines" skanēja pirmajā Supernovas gadā Riharda Saules izpildījumā. Tagad ir pienākusi kārta Laurim kāpt uz skatuves priekšplānā!

Interesants fakts ir, ka Vitas tēvs ir ukrainis un tieši šogad Eirovīzijas fināls norisināsies Ukrainā. Lauris ļoti labprāt vēlas pārstāvēt Latviju un esot Ukrainā būtu iespēja uzzināt vairāk par mīļotās radu rakstu kultūru.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!