Mūziķis Elvijs izdod jaunu singlu

Raksta attēls - Mūziķis Elvijs izdod jaunu singlu Ekrānšāviņš

24.11.2015 / Parmuziku.lv

Pop/HipHop mūzikas izpildītājs un dziesmu autors Elvijs jeb īstajā vārdā Elvis Roziņš nodod klausītājiem savu jaunāko kompozīciju Priekšā. Dziesmai nofilmēts arī video.

Dziesmas tematika ir motivējoša un tajā pat laikā personiska rakstura.

"Pagātne nekad nedrīkst pārklāties tavai nākotnei un tā nedrīkst traucēt tavu tālāko mērķu sasniegšanai," stāsta izpildītājs.

Dziesma ierakstīta/miksēta/masterēta PrimeTime Records studijā Jelgavā. Par to parūpējies izpildītājs Fakts jeb Jānis Šmēdiņš. Video veidojis Ivo Buģis. Dziesma drīzumā būs pieejama iTunes un citos mūzikas straumēšanas servisos. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!