Mūzikas namā "Daile" atgriezīsies Ieva Kerēvica

Raksta attēls - Mūzikas namā "Daile" atgriezīsies Ieva Kerēvica Ekrānšāviņš no video

07.09.2018 / Parmuziku.lv

Mūzikas mīļotāji šarmantās latviešu dziedātājas Ievas Kerēvicas koncertprogrammu “Interpretācijas”, kas būs noslēdzošais šī cikla koncerts, varēs dzirdēt 14. septembrī Mūzikas namā "Daile".

"Jūtos ļoti pagodināta un patiesi priecīga vēlreiz kāpt uz Mūzikas nama ”Daile” skatuves. Pateicoties nama saimniecei Andai Zadovskai un neskaitāmajiem koncertiem, lekcijām, izrādēm, šī vieta ir ļoti iedvesmojoša un paliek atmiņā  uz ilgu laiku," stāsta Ieva Kerēvica.

Koncerta pirmajā daļā varēs dzirdēt gan pašas mākslinieces, gan arī pianista,  komponista un aranžētāja Madara Kalniņa oriģinālmūziku. Koncerta otrajā daļā  Ieva Kerēvica ar domubiedriem – Arti Orubu, Norbertu Skrauci, Madaru Kalniņu – aicinās klausītājus pasaules mūzikas ceļojumā,  kurā  iemirdzēsies arī latviešu mūzikas  pērles.

Arī šoreiz Ieva koncerta apmeklētājus sola   pārsteigt ar jaunu dziesmu  pirmatskaņojumiem. Biļetes uz kocnertu iegādājies "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!