Dziedātāja IEVA KEREVICA izdod pirmo solo albumu “Centerwise”

Raksta attēls - Dziedātāja IEVA KEREVICA izdod pirmo solo albumu “Centerwise”

27.07.2020

Albums iezīmē pavisam jaunu radošās darbības un mūzikas virzienu Ievas muzikālās dzīves ceļā, kas līdz šim ir bijis diezgan plaši aptverošs izpildot dažādu žanru un stilu mūzikālos darbus.

#Centerwise - burtiskā tulkojumā: centrālā virzienā, nozīme: virzienā uz centru caur sevi. Šis ir pirmais Ievas Kerēvicas SOLO albums, kurā māksliniece atļaujas un ļaujas būt pati, radot mūziku, kas attēlo gan viņas iekšējo izjūtu, gan balss tembra krāsainību un dažādību, gan mīlestību uz pasaules mūzikas etniskumu.

Albuma saturs veidojies balstoties mīlestībā uz pasaules mūzikas krāsainību, kas noapaļojas kā ORĢINĀLMŪZIKA, izmantojot: tekstu citātus - indiešu mantras; akadēmiskās mūzikas citātus apvienojumā ar latv.t.dz. tēmām; Lībiešu t.dz. un latgaļu t.dz. interpretus un FreeJazz vokālu izteiksmes līdzekļus. 

Ieva Kerēvica ir latviešu dziedātāja, kura līdz šim darbojusies vairākos mūzikas žanros; pop, džezs, mūzikls, teātra mūzika. Kā džeza vokāliste darbojusies dažādos džeza mūzikas virzienos – contemporary, etnojazz, worldjazz, bigband jazz u.c., kas dziedātājas balsij un izpildījumam piešķir lielu krāsainību un virtuozitāti. Tas notekti ir pamanāms gan balss tembrā un diapazonā, gan mūzikas izjūtā vispār.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!