Mūzikas industrijas festivālā Latviju pārstāvēs Elizabete Balčus un Chris Noah

Raksta attēls - Mūzikas industrijas festivālā Latviju pārstāvēs Elizabete Balčus un Chris Noah Ekrānšāviņš

21.09.2017 / Parmuziku.lv

Festivāls “Reeperbahn Campus Festival” veic atlasi starp spēcīgākajiem un spilgtākajiem jaunajiem mūziķiem, kuriem dot iespēju uzstāties septembra nogalē Hamburgā.

Šogad ar šo iespēju var lepoties divi latviešu mūziķi - Elizabete Balčus un Chris Noah. Viņi baudīs ekskluzīvo pasaules mūzikas industrijas uzmanību.

Es ļoti priecājos būt daļa no festivāla, kurā koncentrētā veidā var tvert pašu jaunāko un interesantāko mūzikas un mākslas pasaulē. Festivālā uzstāšos ar savu elektro-akustisko performanci, kurā sintezēju elektronisko un akadēmisko mūziku, nozīmīgu lomu dodot frīdžeza flautas improvizācijām un skanošiem dārzeņiem, kurus spēlēju kā sintezatoru. Šopavasar man bija iespēja uzstāties “The Great Escape” festivālā Braitonā, kas nesa daudz jaunu pavērsienu un noderīgu kontaktu manai turpmākajai radošajai darbībai. Ceru arī “Reeperbahn” festivālā sevi labi parādīt, paplašināt savu klausītāju loku un gūt jaunas iespējas un kontaktus.

domās dalījās Elizabete Balčus.

Arī Chris Noah jūtas pagodināts:

Man ir prieks, ka varu piedalīties šajā festivālā un dalīt skatuvi ar māksliniekiem, kurus vērtēju ļoti augstu to radītās mūzikas dēļ. Arī pašam ir vēlme sevi pierādīt ārpus Latvijas robežām un ir īpašs prieks par to, ka viena no pirmajām ārzemju skatuvēm ir tieši "Reeperbahn Campus Festival".

Mūzikas konference/ festivāls notiks jau 12. reizi un piedāvās 800 dažādus notikumus: jaunos māksliniekus, mūzikas izrādes, jaunākās filmas un literatūru, prezentācijas un konferences.

“Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports” sadarbībā ar Lietuvas kolēģiem rīko abu valstu prezentācijas pasākumu “Meet Music Latvia and Lithuania”, kas notiks 22. septembrī klubā “Nochtwashe”. Tāpat 21. septembrī “Latvija Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports” sadarbībā ar Ungārijās, Čehijas, Krievijas un Lietuvas kolēģiem organizē Centrālās un Austrumeiropas mūzikas industriju pasākumu “CEEntral Party”, kas notiks “The Mad Hatter”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!