Muzikālais duelis var sākties!

Raksta attēls - Muzikālais duelis var sākties! Publicitātes foto

29.09.2016 / Parmuziku.lv

No 1. oktobra, sestdienās pulksten 21:25, skatītājus pie TV ekrāniem aicina Latvijas Televīzijas rudens sezonas krāšņākā un muzikālākā spēle – “Mana dziesma” – kurā aci pret acis tiksies trīs dāmas un trīs kungi. Viņu uzdevums būs noskaidrot, kura komanda – sieviešu vai vīriešu – zina vairāk par latviešu leģendārāko populārās un rokmūzikas grupu un komponistu dziesmām, ar kurām sākās Latvijas atmoda. Muzikālo spēli, kā ierasts, vadīs šarmantais aktieris Intars Rešetins un allaž elegantā Dagmāra Legante.

Pirmajā spēlē laukumā tiksies LTV ētera personības – LTV Ziņu dienesta žurnāliste Aija Kinca, Kultūras ziņu moderatore Eva Ikstena un LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” vadītāja Ketija Šēnberga, kuras pārstāvēs Dagmāras komandu, kā arī “Rīta Panorāmas” vadītājs Gusts Kikusts, erudīcijas spēles “V.I.P.” vadītājs Uģis Joksts un raidījuma “4.studija” vadītājs Ingus Ulmanis, kuri savukārt pārstāvēs Intara Rešetina komandu. Kā Intars un Dagmāra tiks galā ar spēles dalībniekiem – sešiem žurnālistiem un LTV raidījumu vadītājiem? Jo katrs ir personība, katram ir ko teikt un katrs ir gatavs pastāvēt par savu taisnību! Vai azarts un vēlme uzvarēt ņems virsroku? Un galu galā – kura komanda izrādīsies zinošākā Imanta Kalniņa repertuārā? To noskaidrosim jau šo sestdien, 1. oktobrī, pulksten 21:25 LTV1 ēterā. Aiju Kincu un Gustu Kikustu šādā ampluā jūs vēl nebūsiet redzējuši!

Raidījums “Mana dziesma” jaunajā sezonā skatītājiem piedāvā kopā ar spēles dalībniekiem un vadītājiem izdziedāt latviešu populārās un rokmūzikas zelta izlases - grupu “Pērkons”, “Jumprava”, “Jauns Mēness”, “Līvi”, “Remix”, “Čikāgas piecīši”, “Labvēlīgais Tips”, “Bet bet”, “Tumsa”, komponistu Imanta Kalniņa, Zigmāra Liepiņa un Mārtiņa Brauna – pazīstamākās un skanīgākās dziesmas, un kaut ko no jauna uzzināt par viņu veikumu vairāku gadu desmitu garumā. Spēles gaitā Dagmāra un Intars pārbaudīs ne tikai spēlētāju zināšanas, bet arī pārliecināsies par viņu muzikālajām spējām, prasmi zīmēt, atjautību, intuīciju un arī veiksmi, bez kuras neiztikt nevienā spēlē. Pirmais “Mana dziesma” raidījums veltīts komponistam Imantam Kalniņam, kura veikums Latvijas mūzikā ir nenovērtējums un vienā vakarā neizklausāms, pat ne divos, trijos. Var teikt, ka viņa misija ir rakstīt notis milzīgā amplitūdā – no akadēmiskās mūzikas līdz rokmūzikai.

 Lai dalībniekiem nepazustu īstais meldiņš, dziedāt palīdzēs “Mana dziesma” pavadošā sastāva solisti Iluta Alsberga un Daumants Kalniņš, kā arī grupa ģitārista Mārča Auziņa vadībā. Pie bungām Rūdolfs Dankfelds, basu spēlē Toms Poišs, taustiņinstrumentus - Ritvars Garoza. 

Muzikālā spēle “Mana dziesma” tiešraidē un arī pēc ētera skatāma www.ltv.lv, kā arī www.replay.lv . Jaunajā sezonā raidījums būs redzama visā pasaulē, bez ierobežojumiem. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!