Šīs nedēļas muzikālā spēle “Mana dziesma” veltīta rokgrupai "Pērkons"

Raksta attēls - Šīs nedēļas muzikālā spēle “Mana dziesma” veltīta rokgrupai "Pērkons"

14.10.2016 / Parmuziku.lv

Jau šo sestdien, 15.oktobrī, LTV1 ēterā pulksten 21:20 būs skatāms trešais “Mana dziesma” muzikālais duelis, kurā divas komandas sacentīsies savās zināšanās par vienu no Latvijas skandalozākajām roka grupām “Pērkons”.

Padomju laikos tā divas reizes pat tika aizliegta, taču, spītējot tam, pierādīja, ka var domāt un spēlēt to, ko grib! Lielā mērā pateicoties “Pērkons” dziesmām un brīvības alkām, mēs varam gaidīt Latvijas 100. dzimšanas dienu. Īpašs piedzīvojums spēles dalībniekiem un TV skatītājiem būs grupas “Pērkons” uzstāšanās uz “Mana dziesma” skatuves. Viņi izpildīs vienu no savām leģendārākajām dziesmām - “Mana dienišķā dziesma”.

“Pērkona” izpildītās Jura Kulakova dziesmas visos laikos ir bijušas trāpīgas savos tekstos un grupas spilgtajā izpildījumā. Var teikt, ka “Pērkona” dziesmās katrs vārds ir kā “kulaks uz acs”. Ne velti padomju vara vairākas reizes ir mēģinājusi apslāpēt grupas māksliniecisko darbību, un dažs labs koncerts ir beidzies ar grautiņu.

Šajā “Mana dziesma” spēlē Dagmāras komandā spēlēs trīs grupas “Pērkons” mūzikas iedvesmotas dāmas – dziedātājas Aija Andrejeva un Kristīne Prauliņa, kā arī dziedošākā Latvijas Televīzijas Kultūras ziņu veidotāja Madara Rudzīte. Intara komandā – kvēls “Pērkons” fans un mūzikas apskatnieks Uldis Rudaks, mūziķis un dīdžejs Markuss Riva, kā arī Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis.

Kā veiksies spēlētājiem un kāds būs rezultāts pēc trešā “Mana dziesma” dueļa, skatieties šo sestdien, 15.oktobrī, pulksten 21:20, LTV1, kā arī www.ltv.lv un www.replay.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!