Mūsdienu dziesmas retro mērcē. Un pilnīgi par brīvu!

Raksta attēls - Mūsdienu dziesmas retro mērcē. Un pilnīgi par brīvu!

11.06.2015 / Parmuziku.lv

Piektdien, 2. jūnijā, pulksten 16:00 ar grupas Retro Limited koncertu turpināsies pirms nedēļas uzsāktā Origo Summer Stage koncertsērija.

Retro Limited atpazīstamību ir ieguvuši ar mūsdienīgu populārās mūzikas kompozīciju adaptācijām 30. - 40. gadu manouche-jazz stilā. Grupā spēlē trīs mūziķi - kontrabasists Staņislavs Judins, ģitārists Māris Plūme un vijolnieks Aleksejs Bahirs. Kopš 2013. gada tā regulāri uzstājas dažādos Latvijas klubos un ir piesaistījusi publikas uzmanību ar savu jautro un enerģisko mūziku, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu. Koncertam Retro Limited ir sagatavojuši īpašu priekšnesumu, kurā atnākušajiem būs ekskluzīva iespēja noklausīties grupas trīs jaunākos skaņdarbus, kā arī populāro Wonderful Life versiju retro/funk apdarē.

Origo Summer Stage ir īpašs ar to, ka šajā pasākumā grupām ir iespēja sasniegt plašu un daudzveidīgu auditoriju, atrādīties plašākai publikai un pavērt jaunus ceļus, bet apmeklētājiem tā ir lieliska iespēja iepazīt jaunas grupas un jaunus mūzikas stilus. Uzstāšanās uz pasākuma skatuves mums kļuvusi par tradīciju un šajā festivālā jau jūtamies kā mājās,” stāsta Judins.

No šīs nedēļas, katru ceturtdienu visas vasaras garumā uz Origo Summer Stage uzstāsies radio Pieci.lv dīdžeji, no kuriem kā pirmais pie Centrālās stacijas uz skatuves kāpa Magnuss Eriņš. Savukārt 18. jūnijā pulksten 17:00 Origo Summer Stage ietvaros sāksies Pieci.lv organizētais garāžas grupu koncerts, kurā dalību ņems vairākas pašmāju jaunās grupas, kas izturējušas konkursa atlasi sociālajos medijos un ieguvušas vislielāko klausītāju atbalstu. 19. jūnijā pulksten 16:00 koncertēs funk/fusion/jazz rock grupa FunCOOLio ar savu programmu.

Reportāžu no pirmā Origo Summer Stage pasākuma meklē šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!