Twitter reaģē uz Dziesmu svētku akciju Pacel Savu Balsi

Raksta attēls - Twitter reaģē uz Dziesmu svētku akciju Pacel Savu Balsi

08.07.2015 / Parmuziku.lv

Labākie tvīti par uzstāšanos, kurā tika sakausēta koru mūzika, elektronika un hiphops.

7. jūlija vakarā Stacijas laukumā notika kāds līdz šim nebijis eksperiments - DJ Monsta kopā ar hiphopa māklsinieku ansi sadarbībā ar Pieci.lv sniedza priekšnesumu Pacel Savu Balsi, kura laikā savienoja koru mūziku ar elektroniku un repu. Rezultāts izdevās gana iespaidīgs, un par to sajūsminājās arī daudzi Twitter lietotāju, kuru spilgtākie citāti atrodami šeit.

ansis pierāda, kāpēc bija pelnījis šādu uzrunu

Maģisks koncerts

ansis kārtējo reizi apliecina savas kvalitātes

Skaidri un gaiši pateikts

Labāk laikam nevar būt

Arī radio darbinieki lepojas būt daļa no kā šāda

Šo vajagot atkārtot pilnā sastāvā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!