MNTHA piedāvā video "Air is a liquid" no gaidāmā minialbuma "Identity"

Raksta attēls - MNTHA piedāvā  video "Air is a liquid" no gaidāmā minialbuma "Identity" Publicitātes foto

10.05.2017 / Parmuziku.lv

Drīzumā mūzikas izdevniecības Dirty Deal Audio paspārnē tiks publicēts jaunās multimāsklinieces MNTHA debijas minialbums “Identity”.

Māksliniece piedāvā iepazīties ar gaidāmu albumu, noskatoties  mūzikas video skaņdarbam "Air is a liquid". Mūzikas video veidojusi pati MNTHA.

Debijas albumā ir iekļauti 5 patīkamā indie electronikas skanējumā veidoti skaņdarbi, kuri drīzumā tiks publicēti gan digitālā gan arī audio kasetes formātā. “Identity” minialbums ir MNTHA identitātes meklējumi un atskaites punkts turpmākam radošajam ceļam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!