Džesijas Lanzas koncertu Ventspilī ievadīs “MNTHA”

Raksta attēls - Džesijas Lanzas koncertu Ventspilī ievadīs “MNTHA” Publicitātes foto

15.02.2017 / Parmuziku.lv

25. martā Ventspilī, teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē gaidāmo kanādietes Džesijas Lanzas (Jessy Lanza) koncertu ievadīs latviešu mūziķe un māksliniece “MNTHA”.

“MNTHA” ir Marijas Mickevičas solo projekts, kurā caur eksperimentiem ar balsi un datoru tiek atklātas skaņas iespējas visdažādākajās kombinācijās. Viss ir pašas komponēts, izpildīts un producēts. Marija pašlaik studē Latvijas Mākslas akadēmijā, kā arī ir daļa no vēl kāda muzikāla projekta “Crime Sea”, kurā viņa kopā vēl ar 3 jauniešiem cenšas apvienot dažādus mūzikas stilus.

Pēc koncerta “Jūras vārtu” kafejnīcā plates no savas vinila kolekcijas spēlēs DJ Uldis Rudaks.

Jau ziņots, ka 25. martā Ventspilī, teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē ar pirmo un vienīgo koncertu Latvijā viesosies viena no šobrīd aktuālākajām kanādiešu mūziķēm, producente un dziedātāja no Hamiltonas pilsētas Ontario provincē Džesija Lanza. Jau ar savu debijas albumu mūziķe izpelnījās plašu ievērību. Par to atzinīgi izteicās daudzi – sākot ar “The Guardian”, “Times”, beidzot ar klausītājiem un koncertu apmeklētājiem Ziemeļamerikā un Eiropā. Prominentais medijs “Pitchfork” to nekavējoties iekļāva rubrikā “Best New Music” un līdzīgi rīkojās pasaulē iecienītie mūzikas straumēšanas resursi “Spotify” un “Tidal”. Albums, tāpat kā debijas plate, iekļuva starp nominantu “Polaris” balvai finālistiem.

Biļetes uz pasākumu nopērkamas “Biļešu Serviss” tīklā. To cena šobrīd – 7.00 EUR. Koncertam tuvojoties, biļetes kļūst dārgākas.

Pārdošanā ierobežots skaits stāvvietu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!