Miks Dukurs: “Ja Snieg”

Raksta attēls - Miks Dukurs: “Ja Snieg” Publicitātes foto

01.12.2018 / Parmuziku.lv

Turpinot tradīciju, dziedātājs Miks Dukurs arī šogad izdevis Ziemassvētku laikam veltītu dziesmu. Pats Miks uzskata, ka vislabākais ir tieši šis gaidīšanas laiks. Iespēja katru Adventi sagaidīt kā mazus svētkus, iededzot svecīti Adventes vainagā, cepot piparkūkas, skatoties Ziemassvētku filmas un pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem.

Dziedātājs uzskata, ka mūsdienu straujajā dzīves tempā, mums vajadzētu mazliet apstāties un vairāk izrādīt prieku un novērtēt tieši tās mazās lietas, kā piemēram, pirmā sniega parādīšanos. Sevišķi šajā pirmssvētku laikā vairāk rast laika ģimeniskām aktivitātēm, Ziemassvētku dāvanas gatavot pašiem, netērējot lielas naudas summas, un vienkārši priecāties!

Šogad visas sezonas mūs īpaši lutinājušas un pat necerot jau novembra beigās sagaidījām pirmo sniegu. Tāpēc, sagaidot decembri, Miks Dukurs aicina klausīties jauno dziesmu “Ja Snieg”, doties ārā, priecāties par ziemīgo laiku un cerēt, ka tāds tas paliks līdz pat Ziemassvētkiem!

Dziesma ar video kadriem no mājas arhīva un lirikām jau skatāma youtube, kā arī nākamnedēļ būs pieejama populārākajos staumēšanas servisos – Spotify, Deezer, iTunes.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!