Miks Dukurs aicina uz koncerttūres noslēguma koncertu Rīgā

Raksta attēls - Miks Dukurs aicina uz koncerttūres noslēguma koncertu Rīgā Foto: Linda Rutule

02.11.2017 / Parmuziku.lv

Mūziķis Miks Dukurs aizvadījis trīs koncertus, un, nu, aicina klausītājus uz noslēdzošo koncertu Rīgā 4. novembrī plkst. 19.00 Spīķeru koncertzālē.

Koncerti mūziķim bijuši īpaši, jo tieši šīs vietas - Cēsīs, Ādažos, Liepājā -, viņam saistās ar māju sajūtu. Tās ir pilsētas, kuru tuvumā Miks ir aizvadījis bērnību, dzīvojis un dzīvo šodien.

Miks Dukurs par savām sajūtām pēc aizvadītajiem koncertiem:

Šajā rudenī ar ģimeni pārcelsimies uz jaunu dzīvesvietu, šādi notikumi manī raisa dziļas pārdomas. Protams, esmu gatavs pārmaiņām un kā vienmēr doties pretim nezināmajam, tomēr mēdzu pieķerties rutīnai un patīk, ja lietas notiek kādā jau ierastā kārtībā. Tāpat ir ar apkaimi, ēkām, ielām, kur staigāts jau gadiem, tagad jāatvadās. Ne jau pavisam, tāpat jau vien būšu un vienmēr jau var aizbraukt ciemos, lai dotos kādā sentimentālā pastaigā.

Šoruden daudz domāju par to, ko man īsti nozīmē “māju sajūta” un vēl tikai domājot par šo tūri, jau zināju, ka tā būs. Tādēļ vēlējos doties apciemot sev mīļās vietas, kuras man kādā noteiktā laika posmā bijušas par mājām un dāvāt cilvēkiem patiesus, siltu emociju piesātinātus, mājīgus koncertus.

Tagad, kad trīs jau aiz muguras, varu teikt, ka mums tas ir izdevies! Trīs lieliski, neaizmirstami vakari ar maniem mūzikas draugiem, kopā dziedāšanu, sarunām, smiekliem un prieku. Šī tūre ir liels izaicinājums un jāatzīst, ka nav jau nemaz tik viegli pārliecināt klausītāju īstu vakaru mājās iemainīt pret vakaru ar Miku Dukuru, tādēļ liels prieks par katru, kurš atnāca mūs atbalstīt! Nešaubos, ka arī Rīgas koncertā mums atkal izdosies kopīgi uzburt to mājīgo sajūtu, jo arī šai pilsētai pa šiem gadiem esmu pieķēries.

Biļetes pieejamas šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!