“Mikrofona ieraksti” izsludina “Latviešu mūzikas dienas t/c Spicē”

Raksta attēls - “Mikrofona ieraksti” izsludina “Latviešu mūzikas dienas t/c Spicē” Foto: Ritvars Stankevičs

24.10.2016 / Parmuziku.lv

Gatavojoties savam 20 gadu jubilejas lielkoncertam “20 gadi latviešu mūzikā”, kas notiks 9.novembrī Arēnā Rīga, “Mikrofona ieraksti” izsludina “MicRec latviešu mūzikas dienas t/c Spice”. Trīs dienu garumā t/c “Spice” skanēs latviešu mūzika, būs skatāma labāko mūzikas ierakstu izstāde, ikviens varēs nosūtīt savu video apsveikumu, piedalīties Laimes rata griešanā un laimēt biļetes uz lielkoncertu.

“Mikrofona ierakstu” 20 gadu jubilejai veltītā nedēļas nogale aizsāksies ar izstādes “Divdesmitgades populārākie albumi” atklāšanu 28. oktobrī plkst. 17:00, ko vadīs mūziķis Mārtiņs Ruskis.

Pēc izstādes atklāšanas notiks erudīcijas konkurss – pareizi atbildot uz jautājumiem, kas saistīti ar latviešu mūziku un “Mikrofona ierakstiem”, būs iespēja griezt Laimes ratu un iegūt pārsteiguma balvas vai laimēt biļetes uz lielkoncertu “20 gadi latviešu mūzikā”.

Pasākuma ietvaros fanu apsveikumu zonā no plkst. 16:30 līdz 18:30 ikvienam interesentam būs iespēja atstāt video sveicienu latviešu mūzikas izdevējiem un māksliniekiem, kas pulcēsies uz “MicRec” jubilejas koncertu Arēnā Rīga 9.novembrī. Atraktīvākie, interesantākie, asprātīgākie sveicēji saņems īpašas pārsteiguma balvas un tiks ielūgti uz koncertu.

Pozitīvu un muzikālu noskaņu t/c “Spice” “MicRec” mūzikas dienās radīs jaunie mākslinieki – Katrīna Bindere, Nikolajs Puzikovs, Mārtiņš Ruskis, grupa “Četri vienā” un citi.

Latviešu mūzikas dienas t/c “Spice” turpināsies arī 29. un 30.oktobrī, kad no 12:00 – 18:00 muzikālajā stendā būs iespējams iegādāties “MicRec” mūzikas ierakstus bez veikalu uzcenojuma – par ražotāja cenu. Mikrofona ieraksti pirmo reizi savā pastāvēšanas vēsturē piedāvā akciju – “Maini vecu pret jaunu!”. Akcijas ietvaros t/c “Spice” apmeklētājiem būs unikāla iespēja iemainīt kādu no savā rīcībā esošajiem vecajiem CD pret visjaunāko “MicRec” produkciju. Saraksts ar retumiem, ko meklē “Mikrofona ieraksti”, tiks publicēts “Mikrofona ierakstu” Facebook lapā, un tur arī būs iespējams pieteikties maiņai.

“MicRec” jubilejas koncerts “20 gadi latviešu mūzikā notiks” 9.novembrī plkst. 19:30 Arēnā Rīga. Tajā piedalīsies “Prāta Vētra”, Laima Vaikule, “Labvēlīgais Tips”, “Musiqq”, “bet bet”, “Menuets”, “Pērkons”, Normunds Rutulis, “Credo” un daudzi citi mākslinieki, kuru ieraksti iznākuši ar zīmolu “MicRec”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!