Mickeen un Dirty TRZ remiksējuši "Franco Franco” dziesmu "Up"

Raksta attēls - Mickeen un  Dirty TRZ  remiksējuši "Franco Franco”  dziesmu  "Up" Publicitātes foto

23.03.2017 / Parmuziku.lv

Atzīmējot astronomiskā pavasara ierašanos, spilgtā pašmāju indīpopa grupa "Franco Franco” publisko remiksu duo Eirovīzijas nacionālās atlases “Supernova 2017” dziesmai “Up”.

"Pavasaris pavisam noteikti ir viens no mūsu mīļākajiem gadalaikiem, jo tajā atzīmējam grupas dzimšanas dienu, kā arī gaisā jau virmo tuvojošās festivālu vasaras noskaņas," atklāj grupas bundzinieks Mārtiņš Spuris, uzsverot, ka tieši tādēļ nolemts radīt dziesmu versijas deju ritmos.

Remiksu autori ir jaunais un daudzsološais mūzikas producents Mickeen, kā arī Dirty TRZ, kurš pazīstams hip-hopa aprindās un ir aktīvs dīdžejs dažādos naktslokālos.

Mickeen: "Oriģinālā kompozīcija "Up”, manuprāt, ir unikāla un ļoti mūsdienīga, ar optimistisku un pozitīvi iedvesmojošu vēstījumu. Tādēļ apvienoju to ar elektroniskās deju mūzikas pavadījumu, lai veidotu ritmisku un vasarīgu noskaņu.”

Dirty TRZ: "Indie mūzika man vienmēr spēlējusi lomu, radot pašam savus bītus, tādēļ prieks radīt jaunu versiju šai dziesmai. Vēlējos radīt to pumpējošu, indie electro zīmē; atteicos no dropiem. Nedaudz aktuālas skaņas, un gala rezultāts ir paveikts!”

Kā atklāj grupas pārstāvji, aprīlī gaidāma vēl kāda singla publicēšana, kas būs albuma "Moon + Light” noslēdzošais posms.

Kura no dziesmām? Tas lai paliek noslēpums klausītājam un skatītājam,

norāda grupas soliste Elizabete Vētra, atklājot, ka tas noteikti būs albuma emocionālākais un dramatiskākais skaņdarbs.

"Franco Franco” 2016. gadā publicējusi EP "Moon + Light”, kas nominēts "Zelta Mikrofons 2017” balvai kā labākais alternatīvās vai indie-pop mūzikas albums. 2017. gada sākumā grupa iekļuvusi Eirovīzijas nacionālās atlases konkursa "Supernova 2017” pusfinālā, kā arī martā iesildījusi britu mākslinieka Toma Odela uzstāšanos koncertzālē "Palladium Riga".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!