Amber Muse ballītē spēlēs Berlīnes leibla "Dirt Crew" rezidents Ponty Mython

Raksta attēls - Amber Muse ballītē spēlēs Berlīnes leibla "Dirt Crew" rezidents Ponty Mython

14.02.2017 / Parmuziku.lv

18. februārī Rīgas mūzikas leibls Amber Muse gatavo nākamo sērijas LOFT Project pasākumu, kas šoreiz notiks jaunajā telpā "Loftique”. Kā galveno viesi pasākuma organizatori un dalībnieki Taran & Lomov ir uzaicinājuši vienu no Berlīnes skaņu ierakstu kompānijas "Dirt Crew Recordings" māksliniekiem – Ponty Mython. Pasākumā spēlēs arī Judzhen.

"Loftique” ir loft tipa mākslas telpa, kas atrodas pašā Rīgas centrā – E.Birznieka Upīša ielā 8. Vēsturiskās ēkas interjera galvenais vadmotīvs ir masīvās koka sijas ar ķieģeļu akcentiem, kas pastiprina telpas industriālo noskaņu, tai pašā laikā radot komforta sajūtu. "Loftique” mājīgā atmosfēra rodas patiecoties nelielajai ietilpībai – vieta paredzēta 100 cilvēkiem.

Ponty Mython nāk no Krievijas, bet šobrīd dzīvo Viļņā. Viņš uzstājas kā DJ jau vairāk kā 10 gadus un pirmo ierakstu "No More Hits” izdeva 2012.gadā nodemonstrējot, uz ko ir spējīgas kā producents. Uzreiz pēc debijas sekoja relīzes pie Tusk Wax, Beats Delivery, Arma, Capital Bass un remiksi tādiem lieliem māksliniekiem kā Red Rack’em, Ejeca, Octo Octa, OOFT! un Christophe. Pēc gada viņš kļuva par Red Bull Academy Bass Camp dalībnieku un uzsāka sadarbību ar citu veiksmīgu Krievijas producentu Kito Jempere, ar kuru kopā izveidoja skaņu ierakstu leiblu Beats Delivery.

Iepriekšējie divi gadi Ponty Mython ir bijuši patiešām veiksmīgi un izrāviena pilni: viņš ir kļuvis par slavenā Berlīnes leibla Dirt Crew rezidentu, kā arī sācis izdot darbus uz Quintessentials. Šobrīd mākslinieka mūzikas ģeogrāfija ir visnotaļ plaša – viņš izdod mūziku visā pasaulē no Zviedrijas un Krievijas līdz Vācijai, Lielbritānijai un Kolumbijai.

Pasākums Amber Muse’s LOFT Project notiks 18.februārī E.Birznieka Upīša ielā 8. Sākums 23:00. Ieeja līdz 01:00 – 5 €, vēlāk– 7 €, ar ISIC/RSU kartēm – 5 € visu nakti.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!