Mācītājs on Acid izdod dziesmu Pelēks

Raksta attēls - Mācītājs on Acid izdod dziesmu Pelēks Publicitātes foto

14.11.2018 / Parmuziku.lv

Pēc vairāku gadu pārtraukuma ar jaunu dziesmu un videoklipu atgriežas ASV dibinātā grupa “Mācītājs on Acid”.

Mācītājs on Acid jaunās dziesmas “Pelēks” ierakstu veikuši ASV, Merilendā, īsā, aptuveni 3 stundu studijas sesijā. To producējis labi pazīstamās metāla grupas “Darkest Hour” dalībnieks Maiks Šlaibaums (Mike Schleibaum), kurš ierakstā spēlēja arī basģitāru. Pārējais grupas sastāvs ilgus gadus palicis nemainīgs: Kristaps Krēsliņš (ģitāra un balss), Laris Krēsliņš (bungas) un Deimiens Teilors (ģitāra). Jaunās dziesmas video veidojis Laris Krēsliņš un Branko Jakominičs.

"Mācītājs on Acid" 1991. gadā ASV dibināja abi brāļi Krēsliņi, un grupa pastāvēšanas laikā vairākkārt uzstājusies Latvijā dažādos klubos un festivālos. Ģitārists un vokālists Kristaps Krēsliņš jau ilgus gadus dzīvo Latvijā, kur viņam pieder Vecrīgas bārs "Aptieka", kas šomēness svin 10 gadu jubileju.

Dziesmu “Pelēks” iespējams iegādāties grupas Bandcamp vietnē un drīzumā tā būs pieejama arī populārākajos straumēšanas servisos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!