3 000 000 REMIXED by Minciisha Ieraksti

Raksta attēls - 3 000 000 REMIXED by Minciisha Ieraksti Ģirts Reiniks

21.09.2015 / Alise Pabērza

Dirty Deal Audio paspārnē iznācis jauns remiksu EP no pašmāju elektroniskās mūzikas darboņiem.

Viens no Dirty Deal Audio pārstāvjiem Minciisha Ieraksti ir piedāvājis izķidāšanai savu singlu 3 000 000 vairākiem pašmāju elektroniskās mūzikas producentiem.

Šie 3 000 000 singla remiksi ir apkopoti vienā EP, kurš pirms kāda laika ir nodots klausītāju izvērtēšanai. Kopumā ir izveidoti četri remiksi un tos ir veidojuši tādi elektroniskās mūzikas smagsvari kā DJ Elvi un Oriole un mazāk zināmie, bet ar lielu potenciālu apveltītie DJ W3C un Seal Pup. 

Jāteic, ka gala rezultāts ir izdevies visai interesants, kur katrā remiksā ir jūtams katra producenta savs izkoptais rokraksts, atklājot interesantas variācijas par dažādo iespējamo skanējumu un interpretāciju vienam skaņdarbam.

Kam patiks: elektroniskās mūzikas cienītājiem un nepieradināto skaņu klausītājiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!