Latvijas Radio koris uzstāsies Francijā

Raksta attēls - Latvijas Radio koris uzstāsies Francijā Publicitātes foto

11.08.2015

Latvijas Radio koris un diriģents Sigvards Kļava sniegs trīs koncertus Francijā. 12. un 15. augustā koris piedalīsies Baha festivālā Kombraijā, savukārt 22. augustā festivālā Vezelē.

Baha festivālā koris klausītājiem piedāvās solo programmu, kurā skanēs J. S. Baha, A. Perta, P. Vaska un V. Barkauska mūzika. Otrajā koncertā kopā ar ansambli Les Inventions un solistiem Stefāniju Trjē (Stefanie True), Aleksu Poteru (Alex Potter), Nikolasu Mulroju (Nicholas Mulroy) un diriģentu Patriku Airtonu (Patrick Ayrton) atskaņos J. S. Baha Sv. Jāņa pasiju.

22. augusta koncertā Vezelē Svētās Marijas Magdalēnas bazilikā apvienosies divi Eiropas profesionālo kamerkoru tīkla TENSO kori – Latvijas Radio koris un Ensemble Aedes. Programmā iekļauti Ē.Ešenvalda, F.Pulneka, F.Martēna, G.Ligeti un B.Vivankosa skaņdarbi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!