Latvijas Radio bigbends gadatirgū jazzahead! 2018 prezentēs jaunākos projektus un izdotos mūzikas albumus

Raksta attēls - Latvijas Radio bigbends gadatirgū jazzahead! 2018 prezentēs jaunākos projektus un izdotos mūzikas albumus Publicitātes foto

18.04.2018 / Parmuziku.lv

Latvijas Radio bigbends tiks plaši pārstāvēts lielākajā Eiropas gadatirgū jazzahead!, kas norisināsies no 19. līdz 22. aprīlim Brēmenē, kur kolektīvs prezentēs savus jaunākos projektus un izdotos mūzikas albumus.

Bigbends gadatirgū prezentēs savu jauno albumu “Latviešu džeza svīta Vol.2”, kura radīšanā iesaistījās jaunie latviešu mūziķi un komponisti – Rūdolfs Macats, Matīss Čudars un Krists Auznieks. Orģinālmūzikas pamatmērķis ir turpināt džeza svītas skaņdarbu kompozīcijas latviešu mūzikā un atdzīvināt džeza svītas žanru Latvijā, ko savā ziņā ir uzņēmies darīt tieši Latvijas Radio bigbends, un ar ko tiek parādīti Latvijas džeza mūzikas sasniegumi.

Pasaules džeza industrijas pārstāvjiem bigbends prezentēs savus jaunākos muzikālos projektus - trombonists un komponists Deivids Gibsons (David Gibson) ir veidojis aranžējumus tieši bigbendam un amerikāņu dziedātājai Šenelei Džonsai (Shenel Johns) programmā ”G.Gershwin 120”, ar pirmatskaņojumu 28.jūnijā Kongresu namā, slavenā Vinsa Mendozas (Vince Mendoza) aranžējumi būs dzirdami Ričarda Bonas (Richard Bona) projektā ”Āfrikas stāsti”, festivāla ‘’Rīgas Ritmi’’ ieskaņas koncertā 7.jūnijā, kā arī projekts ar slaveno trompetistu Rendiju Brekeru (Randy Brecker) 24.jūnijā JazzBaltica festivālā, Vācijā.

"Latvijas Radio bigbends ne tikai spējīgs augstākajā līmenī sadarboties ar pasaules klases džeza mūzikas zvaigznēm, bet arī sniegt muzikālu baudījumu pēc novatoriskākām izpausmēm izslāpušajiem." Kaspars Zaviļeiskis, Delfi

Džeza mūzikas gadatirgus jazzahead!, kas jau 12. gadu norisinās Brēmenē, ir viens no starptautiski apmeklētākajiem un nozīmīgākajiem mūzikas industrijas profesionāļu tikšanās punktiem, kurā piedalās vidēji teju tūkstotis ar mūziku saistīti uzņēmumi un pāri par 2,500 mūzikas industrijas pārstāvji no gandrīz visas pasaules prezentējot savus pakalpojumus Brēmenes izstāžu centrā.

www.radiobigband.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!