Latvietis vienā grupā ar “Megadeth” bundzinieku izdod debijas albumu

Raksta attēls - Latvietis vienā grupā ar “Megadeth” bundzinieku izdod debijas albumu Publicitātes foto

29.08.2016 / Parmuziku.lv

4. augustā izdots pašmāju projekta “Pulse of Nebulae” debijas albums ar tādu pašu nosaukumu. Grupas skanējumā pārsvarā dominē progresīvs "death metal", kuru papildina atmosfēriskas ģitāru melodijas un taustiņu partijas.

Grupa radusies 2013. gadā, tās dibinātājs un galvenais virzītājspēks ir ģitārists un mūzikas autors Mārtiņš Platais, kurš kopā ar vokālistu un tekstu autoru Hišamu Šahrūriju veido grupas kodolu. Kopš 2014. gada kā pastāvīgais dalībnieks projektam pievienojies leģendārais bundzinieks Dirks Verbūrens, kurš šobrīd spēlē grupā “Megadeth”.

“Pulse of Nebulae” debijas albuma tapšanas process ir bijis ilgs un sarežģīts, taču 2016. gada augustā tas beidzot pabeigts. Grupas skanējumā pārsvarā dominē progresīvs "death metal", kuru papildina atmosfēriskas ģitāru melodijas un taustiņu partijas. Albumu miksējis Mārtiņš Platais un māsterējis pasaulē plaši pazīstamais Dans Svano.

Albums izdots digitālā formātā, to iespējams lejupielādēt grupas Bandcamp profilā, kā arī visās lielākajās platformās (iTunes, Spotify, Amazon) .

Albuma veicināšanai grupa sniegs četrus koncertus:

  • 09.09.2016., “Artilērijas pagrabi”, Daugavpils, LV
  • 10.09.2016., “Lemmy”, Kaunas, LT
  • 17.09.2016., “Melno cepurīšu balerija”, Jelgava, LV
  • 18.09.2016., “Nabaklab”, Rīga, LV

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!