Metāla apvienība “OGHRE” izdod debijas albumu

Raksta attēls - Metāla apvienība “OGHRE” izdod debijas albumu Publicitātes foto

05.07.2017 / Parmuziku.lv

Pašmāju sludge/stoner metāla apvienība “OGHRE” klausītājiem piedāvā savu pirmo pilna garuma studijas albumu “Gana”.

"OGHRE" debijas albums ir latviešu valodā un tā galvenās tēmas ir pārdomas par valodu, kultūru un sabiedrību kopumā. Tā ierakstu, miksēšanu un masterēšanu veicis producents Kārlis Šteinmanis "KS Records" studijā. “Gana” vizuālo noformējumu veidojis Aigars Opincāns.

Albums pilnā garumā klausāms un nopērkams grupas Bandcamp profilā, kur iespējams iepazīties arī ar dziesmu vārdiem. Drīzumā tas būs pieejams arī populārākajos interneta mūzikas straumēšanas servisos.

 


“OGHRE” ir piecu mūziķu kolektīvs, kas atjaunotā sastāvā spēlē smago mūziku kopš 2015. gada rudens. Grupa aizvadījusi vairākus koncertus gan Rīgā, gan ārpus tās un 2016. gadā ieguva kroga “Aptieka” balvu “Gada smagā grupa”, kā arī kā īpašie viesi uzstājušies "Alternative.lv gada balvas" ceremonijā.

Albuma prezentācijas koncerts 29. jūnijā notika Ģertrūdes ielas teātrī, kur grupa izpildīja visu albumu pilnā garumā. Koncertu iesildīja jaunā metāla apvienība “Velns viņu zin”, kurā apvienojušies mūziķi, kas agrāk guvuši pieredzi tādās grupās kā “Lassie The Cat”, “Lie, Lie Sister” un “Pyro Trees”, kā arī elektroniskās trokšņu mūzikas mākslinieks “dubna”.

Citām grupas aktualitātēm iespējams sekot šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!