"Tehnikums" piedāvā dziesmas "Tevis nav" videoklipu

Raksta attēls - "Tehnikums" piedāvā dziesmas "Tevis nav" videoklipu

16.05.2016 / Parmuziku.lv

Ir grūti uzbūvēt attiecības, ja tevis nav.

Dziesma "Tevis nav" ir pavisam jauns dueta skaņdarbs, sintīpopa stilistikā. Par skaņas tehnisko apstrādi atbildīgs Gatis Zaķis. Video uzņemts "Usina Furlan" cukurniedru apstrādes uzņēmumā, Santa Barbara pilsētā, Sanpaulu štatā, Brazīlijā.

Duetu "Tehnikums" veido Kristaps Dubļāns un Dagnis Neilands. 2015. gada nogalē grupa izdeva savu debijas albumu "Ko gribu, to daru". "Tehnikums" koncertu šovasara varēs dzirdēt uz festivāla Positivus I Love You skatuves.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!