"Latvian Voices", "The Swingles", "Solala" un citi: “Rīgas A Cappella festivāls” izziņo programmu

Raksta attēls - "Latvian Voices", "The Swingles", "Solala" un citi: “Rīgas A Cappella festivāls” izziņo programmu Foto: Ieva Čīka, LETA

27.09.2017 / Parmuziku.lv

Piektais starptautiskais "Rīgas A Cappella festivāls" šogad norisināsies no 20. līdz 22. oktobrim un savās programmās piedāvās augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus.

Festivāla atklāšanas koncertā piektdien, 20. oktobrī, koncertzālē "Palladium" uzstāsies viena no mūsdienu izcilākajām grupām "The Swingles". Pasaules vokālās mūzikas zvaigznes ar savu neparasti plašo un unikālo skanējumu pārsteigs daudzus un būs apliecinājums cilvēka balss neierobežotajām iespējām.

Festivāla turpinājumā 21. oktobrī koncertzālē "Palladium" uzstāsies vokālā grupa "Solala" no Zviedrijas un vokālā grupa "Latvian Voices". Solala ir mainījusi priekšstatu tam kā var izklausīties vokālā grupa. Pēdējo gadu laikā viņu atraktīvie mūzikas video grupai ir piesaistījuši milzīgu auditoriju. Ar savu neparasto un lielisko sniegumu "Solala" kļuvusi par YouTube sensāciju un pasaulē pieprasītu koncertgrupu.

"Latvian Voices ir startptautiski pazīstamākā Latvijas vokālā grupa. Enerģija, kas nāk līdzi "Latvian Voices" mūzikai, vienmēr uzrunā ļoti spilgti, un mūzika, ko spēj radīt meitenes ar savām balsīm, ir brīnums. Koncertās "Latvian Voices" izpildīs skaņdarbus no savas jaunākās programmas "Sudrabs".

22. oktobrī Rīgas "A Cappella" festivāla noslēguma koncertā Rīgas Domā skanēs garīgā mūzika. Koncertā "Tavā valstībā" ar savu īpašo strāvojumu uzstāsies Rīgas Pareizticīgo kamerkoris "Blagovest" un diriģents Aleksandrs Brandavs. Koris 2017. gadā ieguvis Eiropas koru olimpiādes "Grand Prix" un izcīnījis Nāciju Grand Prix kategorijā sakrālā mūzika a cappella. Katrs noslēguma koncerta apmeklētājs varēs saņemt kamerkora "Blagovest" jaunāko albumu bez maksas. Albums ir veltīts kora "Blagovest" 25 gadu darbībai un īsā laikā guvis plašu starptautisku atzinību.

"Rīgas A Cappella festivālā" būs iespēja piedzīvot lieliskus koncertus, gūt iedvesmu un apliecinājumu cilvēka balss neierobežotām iespējām. Daudzas jaunas tikšanās un kopā būšana, spilgtas un radošas idejas - festivāls ir vieta iedvesmai un pozitīviem impulsiem. Izcilība, talants, vienkāršība un mūzikas mīlestība – šie vārdi raksturo šī gada festivāla programmu,

saka festivāla rīkotājs un nodibinājuma "Sing Latvia" pārstāvis Guntis Cimiņš.

Biļetes uz "Rīgas A Cappella festivāla" koncertiem iespējams iegādāties "Biļešu Servisa" kasēs un internetā. "Rīgas A Cappella festivāls" iepriekšpārdošanā piedāvā arī festivāla kartes, kas sniedz iespēju apmeklēt visus festivāla programmas notikumus 20., 21., 22. oktobrī un tiek piedāvātas ierobežotā daudzumā.

Vairāk informācijas mājaslapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!