“Latvian Voices” publicē populārās dziesmas “True Colors” a cappella kaverversiju

Raksta attēls - “Latvian Voices” publicē populārās dziesmas “True Colors” a cappella kaverversiju Ekrānšāviņš no video

03.10.2017 / Parmuziku.lv

Dziesmu aranžējusi grupas līdere Laura Jēkabsone, bet video veidojis mākslinieks Ritvars Bluka.

Video jau šobrīd iekarojis popularitāti internetā, toties dziesmu dzīvajā izpildījumā būs iespēja klausīties koncertos ar nosaukumu “Sudrabs”, kas norisināsies 6. oktobrī plkst. 19.00 un 7. oktobrī plkst. 18.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē. Lielās klausītāju intereses dēļ ir izsludināts arī papildkoncerts 7. oktobrī plkst. 15.00.

“Sudrabs kā briedums un vienkāršība” – tā šo koncertprogrammu raksturo grupas dziedātājas. Koncertprogrammā ir iekļautas vairākas “Latvian Voices” radītas oriģināldziesmas, caur kurām tiek izdziedātas dažādas sudraba kā simbola dažādās nozīmes un krāsu nianses. Neatņemama koncerta sastāvdaļa būs arī latviešu un citu tautu melodijas grupas dalībnieču veidotos aranžējumos. Vēl bez pieminētajām dziesmām klausītājiem prieku sagādās arī grupas nesenākie internetvidē popularitāti guvušie hiti - “Piekūns skrien debesīs” (Jauns Mēness) un “Kiss from a Rose” (Seal) kaverversijas.

Koncertā “Sudrabs” klausītājiem būs iespēja pārliecināties par to, ka cilvēka balss ir pašpietiekams un daudzkrāsains mūzikas instruments.

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!