“Latgalīšu reps x Ozols – Kūdra Deg” jaunais videoklips

Raksta attēls - “Latgalīšu reps x Ozols – Kūdra Deg” jaunais videoklips Publicitātes foto

05.06.2019 / Parmuziku.lv

Apvienība “Latgalīšu Reps” nāk klajā ar jaunu skaņdarbu, klausītāju vērtējumam nododot videoklipu sadarbībā ar Ozolu “ Kūdra Deg”.

Dziesma ‘Kūdra Deg’  ir  stāsts par cilvēka sadragāto iekšējo stāvokli, kad ikdienas rutīna arvien vairāk rada dažādus emocionālus pārbaudījumus, kuru rezūltā zūd pacietība - ir sajūta, ka tūlīt ekspluadēs smadzenes un viss, kas ir pie rokas lidos pa gaisu. Video ataino klasisko ikdienas haosu, kas notiek saskaroties ar dzīves ierastām problēmām.

Dziesmas autori: Didzis Kozlovs, Ģirts Rozentāls un Ivo Grigalis. Pie video montāžas strādāja Jānis Jēkabsons un Toms Markovs.

Klausies dziesmu  arī Spotify, iTunes, Deezer un visos pārejos straumēšanas servisos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!