Latgalīšu repam jauns video

Raksta attēls - Latgalīšu repam jauns video Ekrānšāviņš no video

18.10.2018 / Parmuziku.lv

Latgalīšu Reps sadarbībā ar Sudrabu Sirds un Dj Aspirins izdod jaunu dziesmu un video

Kā teikts apvienības paziņojumā, "rīts - dienas posms, kad cilvēks pamostas ar svaigu prātu, lai apstrādātu domas par jaunām iecerēm un plāniem. Katram ir savs ceļš, un katrs pats izvēlas, cik stiprs būs miegs pēc čakli vai slinki pavadītas dienas. Kāds izmantos visas iespējas, bet cits atstās neko nemainot. Par to vēsta jauns Latgalīšu Repa video sadarbībā ar Sudrabu Sirds un Dj Aspirins."
 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!