Kristiāna izdod debijas minialbumu “Nejaušības”

Raksta attēls - Kristiāna izdod debijas minialbumu “Nejaušības” Publicitātes foto

15.11.2018 / Parmuziku.lv

Šā gada 15. novembrī pašmāju dziedātāja un dziesmu autore Kristiāna (īstajā vārdā Kristiāna Bumbiere) laiž klajā debijas minialbumu “Nejaušības”.

Albumā iekļautas sešas dziesmas – divas no tām producējis viens no pieprasītākajiem pašmāju producentiem Kaspars Ansons, savukārt četras kompozīcijas producējis dziedātājas brālis Kristaps Bumbieris, bet miksējis un māsterējis grupas Double Faced Eels dalībnieks Mārtiņš Gailītis (Marka). Visu dziesmu autore ir Kristiāna Bumbiere.

Albumā ”Nejaušības” ietvertās dziesmas radītas un ierakstītas pēdējā pusotra gada laikā, netīši darbu pie albuma aizsākot jau pagājušajā vasarā, kad tika prezentēts Kristiānas debijas singls “Guiding Light”. Tā kā albums veidots, kā atskaites punkts par līdz šim padarīto, tajā iekļautas dažas jau izdotas kompozīcijas (“Guiding Light”, “Flashbacks”), kā arī vairākas pavisam jaunas un nedzirdētas dziesmas gan latviešu, gan angļu valodā.

Līdz šim izdotās oriģināldziesmas - “Guiding Light” un “Flashbacks” startējušas ar labiem panākumiem, uzvarot radio SWH “Priekšnama” topā, nonākot radio “Pieci” jauno izpildītāju rubrikā “Tramplīns” un radio staciju rotācijās, kā arī skanot Kristiānas koncertos. Šobrīd dziedātāja turpina papildināt savas vokālās prasmes pie pasniedzējas Annijas Oueijan, kā turpina aktīvas uzstāšanās kopā ar grupu.

Līdz ar albuma izdošanu tuvākajā laikā dienas gaismu ieraudzīs albuma tituldziesmas ar tādu pašu nosaukumu – “Nejaušības” – video.

Albums “Nejaušības” no 15. novembra pieejams Spotify un citās sdigitālās straumēšanas vietnēs.

Youtube: 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!