Jaunā dziedātāja Kristiāna izdod singlu “Vētras”

Raksta attēls - Jaunā dziedātāja Kristiāna izdod singlu “Vētras” Publicitātes foto

21.06.2018 / Parmuziku.lv

Pašmāju dziedātāja un dziesmu autore Kristiāna (īstajā vārdā Kristiāna Bumbiere) piedāvā savu pirmo dziesmu latviešu valodā – “Vētras”. Dziesmas mūzikas un vārdu autore ir pati Kristiāna, bet līdz ar dziesmas izdošanu kā mūzikas producents debitē viņas brālis, LTV Supernova 2017 dalībnieks Kristaps Bumbieris.

Dziesma “Vētras” stāsta par brīžiem, kuros it kā apstājas laiks – tie ir tik spēcīgi un pārņemoši, ka nedomājam, kas ar mums notiks pēc tam. Pat, ja mums pāri ietu vētras, šo īpašo brīžu iespaidā mūs nekas nespētu ietekmēt.

 

Līdz šim Kristiāna izdevusi divas oriģināldziesmas - “Guiding Light” un “Flashbacks”. Abas dziesmas startējušas ar vērā ņemamiem panākumiem, uzvarot radio SWH “Priekšnama” topā, nonākot radio staciju rotācijās, kā arī skanot Kristiānas koncertos. Šobrīd norit darbs pie rudenī gaidāmā debijas albuma, kā arī aktīvas uzstāšanās kopā ar grupu.

Dziesma “Vētras” pieejama Youtube, kā arī drīzumā – lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs Spotify, iTunes un citviet.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!