Ar jaunu mūzikas albumu sevi piesaka repa grupa "KOHORTA"

Raksta attēls - Ar jaunu mūzikas albumu sevi piesaka repa grupa "KOHORTA"

30.09.2016 / Parmuziku.lv

29. septembrī izdots jauns hip hop mūzikas albums "KOHORTA". Albumā iekļautas 16 kompozīcijas, kurām tekstu autori ir Sandis Kalniņš (Sandis), Mārtiņš Purmalis (Puriic) un Artis Dzelzskalns (Dzelzskalns), kuri ir arī šīs apvienības biedri.

 "Albuma nosaukums ir tāds pats kā grupas nosaukums. Nefilozofējām nosaukumu, kas varētu vedināt uz citu ideju. Tie esam mēs, apvienojušies repa grupā. Iepazīsimies no jauna, citā gaismā" - tā saka albuma autori.

Albuma muzikālo noformējumu izstrādājuši tādi producenti, kā Jānis Kuplaste (Ed Arape), Vitālijs Lubgāns (withcheese), Ivars Martinovs (Sivick Beats), kā arī Mārtiņš Purmalis, ar producenta segvārdu - up!. Ieraksti veikti studijā Dirty Deal Audio. Pēcapstrādi veica Ansis Kolmanis un Sandis Kalniņš.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!