Ko Tu jautātu Gain Fast solistam Kasparam Zlidnim? Pavisam atklāti!

Raksta attēls - Ko Tu jautātu Gain Fast solistam Kasparam Zlidnim? Pavisam atklāti! Publicitātes foto

07.12.2015 / Parmuziku.lv

Grupa Gain Fast saviem faniem sagādājusi lielisku pārsteigumu - uzdot jautājumus grupas solistam Kasparam Zlidnim un saņemt pavisam atklātas atbildes! Atbildes video formātā tiks publicētas 15.decembrī grupas Gain Fast Facebook lapā.

Jautājumus var uzdot, rakstot .

Grupa Gain Fast izveidota 2004. gadā un vairākkārt tika atzīta par vienu no perspektīvākajām latviešu jaunās paaudzes grupām. Pirmā izdotā dziesma Brīži, veiksmīgi nokļuva Latvijas Airplay Top 40 1.pozīcijā.

Grupa ir ceļā uz savu trešo studijas albumu. Līdz šim jau ir izdoti divi albumi - Viss mainījies un Tas nav no zemes šīs. Šobrīd grupa strādā pie sava trešā albuma, kuru plānots izdot 2016. gadā, grupas sastāvā ir Kaspars Zlidnis (vokāls), Gatis Vanags (ģitāra), Andžejs Grauds (bungas),  Rolanda Stepanovs (bass ģitāra).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!